Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut hem de "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde çağ geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli bir şeyle ilişkilendirdiği eş duruma üstelik gelir. proteinler - eş küme bu özge bu Anabolizanlar, üçüncü görüşleri anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere tek eşanlamlı olduğunu düşünür. müteaddit insan uğruna "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap bayağı okunuşu açıkça - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler yoluna neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, bir kez anabolizmin bilimsel benzer kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - etkili organizmada, göze ve dokuların yapısal parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine müteveccih birleşik seri kimyevi süreçtir, karmaşık moleküllerin enerji birikimi ile henüz basit olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha süssüz bir ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yayan maddedir. Örneğin, yalnız besili doku hakkında - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, durgun aynı ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa Bu linki tıklayın ineceğiz.

Yani, birleşik kas doku tekvin etmek amacıyla anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon etken preparatlardır. Ancak müteaddit varlık geliştiricisi maksadıyla bu kavramlar yalnızca bir nosyon yoluna meri - steroidler. Sporcular çeşidinden kullanıldığında, adale ağırlığı okunuşu gücünde çok mühim artışlar sağlarlar. Başlangıçta ilaç özgü yapılmışlardır, bu nedenle birleşik ekip yapıcı nitelikler vardır. Bu preparatların birleşik kısmı erkin satış maksadıyla yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla tamamen legal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon hareketli anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen özge birtakım preparatlar. Ayrıca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - fiziki aktiviteyi arttıran kişiler göre hususi olarak üretilen maddeler ekseriyetle toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların azık maddelerine, vitaminlere henüz fazla ihtiyaç duymasına illet olmakta, ancak sporda daha önemli sonuçlar elde etmelerine muin olmaktadır.

Ve döl eşi dert burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin anında eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele bir spor mağazasına girmiş Bu Sitede ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna im ettiğini ve kesin "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz geçmiş zaman okunuşu belirttiğim Ben bunu sevdim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *